Loading...

RAF SİSTEMLERİNDE PROFESYONEL ÇÖZÜMLER

Delta Raf Sistemleri (D.R.S.) endüstriyel depolama ve arşivleme alanlarında modern raf sistemlerini kullanıcının hizmetine sunmaktadır. Arşivleme, dosyalama ve stoklamadan depo düzenlemesine tüm sektörlerde işinizi sistemli ve düzenli bir hale getirmek için çalışmakta olan firmamızın üretim ve hizmet yelpazesi; yedek parça rafları, arşiv rafları ve dolapları, depolama ve lojistik depolama sistemlerine yöneliktir.


Sipariş etmiş olduğunuz ürünler sizin için özel olarak üretilmektedir. Dileğiniz doğrultusunda satış temsilcilerimiz detaylı yönlendirmeleriyle tercih yapmanıza kolaylık sağlamaktadır.


Raf sistemlerinde lider kuruluşlar arasında olmamızın haklı gururuyla, ülkemizin her yerinde proje ve montaj imkânına sahip firmamız üretimini BS EN ISO 9001:2008 Kalite Sistemi belgesine sahip fabrikasında gerçekleştirmektedir.

KALİTE VE PROFESYONELLİK

Delta Raf Sistemleri (D.R.S), kuruluşundan bu yana kendi öz sermayesi ile gelişmesini sağlayan, alanındaki teknolojik tüm yenilik ve gelişmeleri yakından takip ederek ürünlerine yansıtan D.R.S. geliştirdiği sistemlerle kayıplarınızı en aza indirmekte, demirbaş kayıplarını, düzensiz iş ortamı sebebiyle düşen verimi önlemekte, maliyet, iş gücü ve zamandan kazandırmakta, iş verimini en yükseğe taşımaktadır. Sonradan çıkabilecek ek maliyetlere sebep vermeyerek, karlılığınızı arttıracak en doğru ve depolarınız için en efektif projeler sunmaktayız. Bu nedenle de sektördeki tüm gelişmeleri yakından takip ederek ve uygulayarak, kendimizi geliştirmekle ülkemizin kalkınmasına da yardımcı olmaktayız.


Ana hedefimiz; Ürün ve hizmetlerimizin uluslararası düzeyde en üst sıralarda yer almasını gerçekleştirmektir.


Prensibi müşteri memnuniyeti üzerine kurulan ve bu doğrultuda ihtiyaçlara her açıdan optimum çözümü sunmak hizmet anlayışında olan D.R.S. projeden uygulamaya her aşamada kalite ve profesyonellikle çalışmaktadır. Temel amacı müşterilerine yapabileceğinin en iyisini sunmak ve maksimum fayda sağlamak, bu anlayışla müşteri ile karşılıklı güvene dayalı ve uzun vadeli ilişkiler kurmaya özen göstermektir.

DELTA RAF SİSTEMLERİ KALİTE POLİTİKASI

  • * Müşterilerin depolama alanlarını etkin olarak kullanabilmelerini sağlamak,

  • * Denge ve Mukavemet faktörlerin optimum düzeyde karşılayacak istifleme sistemleri geliştirmeye devam etmek,

  • * Teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek ve makine parkurunu sürekli iyileştirmek,

  • * Satış sonrası hizmet sunmak,

  • * Kalite yönetim sistemini sürekli geliştirerek iyileştirmek ve müşteri memnuniyetini attırmak,

  • * Çalışanların mesleki becerilerini arttırıcı düzenlemeler yapmak,


Politikasını amaç edinmiştir.


KATİTE BELGEMİZ

BS EN ISO 9001-2008